Ευτυχισμένο το 2020! Η Μάντη Περσάκη και οι συνεργάτες της σας εύχονται Καλή Χρονιά με υγεία, αγάπη και ευτυχία. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι τα Pilates by Mandy άνοιξαν και σας περιμένουμε όλους για περισσότερη γυμναστική και χαρά.Sharing is caring… Facebook Email Viber Whatsapp Telegram MessengermandyΣχετικά ΆρθραΚοπή πρωτοχρονιάτικης πίταςΤα pilates by Mandy στο Navarino challengeΗ Μάντη Περσάκη και η mothersvision “Στα καλά καθούμενα”Ας γυμναστούμε μαζί! Ασκήσεις για να γραμμώσεις το σώμα σου πριν φύγεις για διακοπέςΔιατατικές ασκήσεις για όλο το σώμα