![](https://www.mandypersaki.gr/wp-content/uploads/2016/02/basketcover.jpg)
Το Σάββατο (9/7) τα γυμναστήρια του Αλίμου και του Ελληνικού θα παραμείνουν κλειστά και της Νέας Σμύρνης θα λειτουργήσει από τις 09:00-12:00 λόγω του event στο yabanaki που θα συμμετέχει όλη η PbM family… Τα pilates by Mandy συμμετέχουν για ακόμα μία χρονιά στην εκδήλωση που διοργανώνει το περιοδικό “Forma” και ο Easy 97,2 και σας περιμένουν όλους να γυμναστούμε με τον τρόπο που μόνο εμείς ξέρουμε και στην…παραλία.
mandy
Ετικέτες: mandy persaki, mandypersaki, pbm, pilates by Mandy, pilatesbymandy