![](https://www.mandypersaki.gr/wp-content/uploads/2015/12/image-727a059549a215d91372d61bfb290d4979ce5506fda3e90b2c3391228ae987ab-V.jpg)
Τα pilatesbymandy ανέλαβαν την αποκατάσταση των παικτών της ποδοσφαιρικής ομάδας από τη Δανία, Lyngby κατά τη διάρκεια της τελευταίας μέρας της προετοιμασίας τους στην Αθήνα. Η Lyngby βρέθηκε στην πόλη μας προκειμένου να συνεχίσει το στάδιο της προετοιμασίας της δεδομένου του ότι το διάστημα αυτό στη Δανία υπάρχει διακοπή πρωταθλήματος. Όλη τη διοργάνωση έχει αναλάβει η εταιρία Yellowfields που ειδικεύεται στο κομμάτι αυτό. Η ομάδα τις ημέρες που παρέμεινε στη χώρα μας είχε την ευκαιρία να αντιμετωπίσει σε φιλικούς αγώνες τον Παναθηναικό, τον Ατρόμητο και τον Πανιώνιο.
mandy
Ετικέτες: mandy persaki, mandypersaki, pbm, pilates by Mandy, pilatesbymandy