![](https://www.mandypersaki.gr/wp-content/uploads/2018/04/easter1.jpg)
Τα γυμναστήρια Pilates by Mandy θα παραμείνουν κλειστά από Πέμπτη μεσημέρι 5 Απριλίου έως και Δευτέρα 9 Απριλίου . Σας περιμένουμε από Τρίτη 10 του μήνα να συνεχίσουμε τις προπονήσεις μας !!
Σας ευχόμαστε καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με Υγεία, Ευτυχία, Δημιουργία κι Ευεξία!
mandy
Ετικέτες: Easter, Happy Easter, Mandy, mandy persaki, mandypersaki, pbm, pilates by Mandy, pilatesbymandy, Ανάσταση, Ευχές, Καλό Πάσχα, Μάντη Περσάκη, Πάσχα